• Detail firmy

Martina Hejlová-RETIKO PRINT

Základní popis

Provádíme sítotisk, tampónový tisk, výrobu reklamních předmětů. Potisk textilu, plastů, dřeva, skla, kovu, PE tašek, biotašek, papírových tašek, Dodáváme reklamní předměty od českých i zahraničních dodavatelů, dárkové balíčky

Adresa

Přepeřská 1302
511 01 Turnov

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71984364
  • Služby

Výrobky, činnosti

reklama

Provádíme sítotisk, tampónový tisk, výrobu reklamních předmětů. Potisk textilu, plastů, dřeva, skla, kovu, PE tašek, biotašek, papírových tašek

Kontaktní údaje

Mobil: 775 562 287
E-mail: retiko.print@tiscali.cz
WWW: www.tiskarna-retikopri...

Kontaktní osoba

Martina Hejlová - Majitel

Další firmy v oboru

PROCENTRUM Design, s.r.o.

Hlavní náplní naší společnosti je kompletní realizace potisku textilu a jiné konfekce. Zajišťujeme sítotisk, transferový tisk a reklamní potisk. Tiskneme na textil, sportovní oblečení a produkty pro fanshopy, startovní čísla a jakékoliv jiné reklamní předměty. Zabýváme se rovněž výrobou sportovního oblečení. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

František Machatý

Specializací firmy je zakázková kovovýroba. Provádíme soustružení a obrábění kovů a soustružení nerezových materiálů. Věnujeme se rovněž odlévání sádrových odlitků. Působíme především v Libereckém a Ústeckém regionu.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.