• Detail firmy

Martina Hegnerová

Základní popis

Prodej originálních dekorativních výrobků. Naše keramika je zaměřena přírodním směrem a ovlivněna přírodními motivy.

Adresa

Velký Beranov 208
588 21 Velký Beranov

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75369575
DIČ:  CZ7852144366

Výrobky, činnosti

Keramika

Ruční originální dekorativní keramická výroba - vánoční dekorace, originální bytové dekorace, dárky a další keramické výrobky.

Kontaktní údaje

E-mail: hegner@hajenskakeramika.cz
WWW: www.darkykeramika.cz

Kontaktní osoba

Martina Hegnerová - Majitel

Mobil: +420 776 560 274
Další firmy v oboru

RUDOLFOVA HLÍNA

Specializujeme se na výrobu a prodej keramické hlíny a výtvarných potřeb. Nabízíme točírenské hmoty, šamotové hmoty a licí hmoty. Prodej nabízíme jak pro keramické dílny, školy, keramické a výtvarné kurzy keramiky, zájmové kroužky, které pracují s keramikou, keramické kurzy, tak pro širokou veřejnost - pro hobby.

Ceramika Paradyż Sp. z o.o.

Keramika Paradyż. Polská společnost s 27 let zkušeností a exportuje do 40 zemí po celém světě. Nabízejí téměř 4000 obkladů a dekorací. Známý pro jeho mezinárodního designu a vysoce kvalitních keramických obkladů a dlažeb podle Paradyž dobře se ocitnou v obou vnitřních soukromých a prestižní rezidenční projekty, kancelářích a veřejných budovách.

Keramická dílna Jana Dušková

Zabýváme ruční výrobou keramických výrobků a dekorací. Provozujeme e-shop andelske-svetlo.cz s širokou nabídkou keramických andělů, svícnů, květináčů, dekorací a dalších produktů z mrazuvzdorného šamotu pro použití i doma i ve venkovních prostorách.