• Detail firmy

Martina Fasnerová

Základní popis

Prodej plastových, dřevěných a hliníkových oken a dveří, parapetů, žaluzií a sítí proti hmyzu včetně montáže a demontáže. Nabídka nábytku z masivu.

Adresa

Tuklatská 2091/1
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71385371

Výrobky, činnosti

Prodej plastových, dřevěných a hliníkových oken

Prodej plastových, dřevěných a hliníkových oken a dveří, parapetů, žaluzií a sítí proti hmyzu včetně montáže a demontáže. Nabídka nábytku z masivu.

Kontaktní údaje

E-mail: fasnerka@seznam.cz
WWW: www.okna-dvere-nabytek-fasnerova

Kontaktní osoba

. Martina Fasnerová - Jednatel

Mobil: 606 860 670
Další firmy v oboru

VLAPOS s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme a dodáváme posuvné a křídlové brány i jejich komponenty. Náš sortiment zahrnuje: nové díly pro výrobu vrátek, vrat a posuvných bran usnadňujících výrobu a montáž, ozdobné ploty, mříže, garážová vrata, závory, plastové i dřevěné výplně, el. pohony, dálkové ovládání a mnoho dalšího. Více informací a ceník naleznete na našich webových stránkách.

OPTIMI spol. s r.o.

Zabýváme se zasklíváním lodžií a balkónů pomocí bezrámového vlastního zasklívacího systému Optimi®. Poskytujeme záruční i pozáruční servis zasklívacích systémů. Dodáváme samonosné konstrukce pro zasklení, vertikální žaluzie, samočisticí skla, hrazdy, sítě proti hmyzu, sušáky na prádlo a mnoho dalšího.

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.