• Detail firmy

Martina Doušová

Základní popis

Nabízíme vybavení na horolezectví, turistiku, vodu, běžky, lyže atd. Najdete u nás vše, co je potřeba pro pobyt v přírodě.

Adresa

Držková 181
763 19 Držková

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71530240
DIČ:  CZ7551206839

Výrobky, činnosti

Vybavení na turistiku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 212 240 000
Mobil: +420 605 240 000
E-mail: obchod@makalu.cz
WWW: www.makalu.cz

Kontaktní osoba

Martina Doušová - Majitel

Další firmy v oboru

DELANA výrobní družstvo

Vyrábíme a prodáváme prádelní šňůry, roletové a zednické šňůrky, provazy, lana a šňůrky, motouzy POP a sisálové, bavlněná a jutová švihadla a další provaznické výrobky.

KNOCK-OUT s.r.o. výrobky z recyklované pryže

Zabýváme se výrobou a prodejem sportovně - společenských her "Ruských kuželek a rekreačních kuželkářských drah" z recyklované pryže. Produkty jsou vyrobeny z tvrzené recyklované pryže, jsou nezávadné a opatřené atesty SZL. Hry jsou tradiční, pohybové, prostorově nenáročné. Ostatní výrobky z recyklované pryže mají široké využití pro sport, zábavu, do průmyslu i jako izolační rohože pod zvířata.

Zábavní technika - Zdeněk Poklop

Zajišťujeme dodávky, provoz a pronájem zábavní techniky, která oživí atmosféru a pobaví hosty ať už v restauraci, hotelu či herně. Specializujeme se na ligové šipky, kulečníky a stolní fotbal - fotbálek. Zajišťujeme rovněž servis zábavní techniky, a to do 48 hodin od nahlášení závady. Chcete-li si pořídit do Vaší provozovny zábavní automat, neváhejte nás kontaktovat - rádi Vám pomůžeme s výběrem.