• Detail firmy

Martina Čihulová

Základní popis

Provádíme dekorace ze sušených i živých květin. Zabýváme se svatební floristikou, výzdobou interiérů, architekturou a tvorbou zahrad.

Adresa

Na Potůčku 687
264 01 Sedlčany

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70711259
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zabýváme se výzdobou interiérů, architekturou.

Provádíme dekorace ze sušených i živých květin. Zabýváme se svatební floristikou, výzdobou interiérů, architekturou a tvorbou zahrad.

Kontaktní údaje

E-mail: studiokytice@seznam.cz
WWW: www.studiokytice.cz

Kontaktní osoba

Martina Čihulová - Majitel

Mobil: +420 603 358 448
Mobil: +420 603 765 287

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Švestkovic zahradnictví s.r.o.

Nabízíme kompletní služby zahradnictví. Prodáváme řezané a pokojové květiny, zeleninu, bylinky a ovoce. Zajišťujeme vazbu kytic ke všem příležitostem. Specializujeme se na aranžmá interiérů.

HORTISCENTRUM s.r.o.

Projekce, realizace a údržba zeleně včetně terénních úprav a kácení stromů. Zahrada - zahrady na klíč, zakládání trávníků (trávníky), vodní plochy - jezírka, pergoly, závlahové systémy. Zahradní centra v Židlochovicích a v Čáslavi.

LIFASTAV, spol. s r.o.

Nabízíme zahradní nábytek, houpací sítě, ratanový, kovový nebo dřevěný zahradní nábytek, zahradní grily a další. Věnujeme se realizaci zděných staveb, projekční činnosti, dřevostavbám, fasádám a zateplení, zahradnickým službám - zakládání a údržbě trávníků nebo živých plotů, elektroinstalaci, klempířským a pokrývačským pracím. Zdarma poskytujeme rozpočty při realizaci naší firmou.