• Detail firmy

Martina Chaloupková

Základní popis

Z počátku byl naší hlavní činností pneuservis, LPG přestavby automobilů a v neposlední řadě také prodej přívěsných vozíků.

Adresa

K Letišti 670
339 01 Klatovy

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61783188
  • Služby

Výrobky, činnosti

Autoservis.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 376 311 273
E-mail: mara@mara-klatovy.cz
WWW: www.mara-klatovy.cz

Kontaktní osoba

Martina Chaloupková - Jednatel

Telefon: +420 604 103 262
Další firmy v oboru

Milan Pangerl - LPG Plzeň

Naše firma zajišťuje přestavby vozidel na LPG v Plzni. Realizujeme montáže kvalitních a ověřených zařízení LPG pro veškeré typy benzínových vozidel. Služby poskytujeme včetně servisu, revizí a výměny LPG nádrží. Provádíme také běžné opravy automobilů, měníme olej, brzdy atd. Dodáváme náhradní díly za výhodné ceny. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací včetně ceníku přestaveb.

HT TRUCK s.r.o.

Poskytujeme profesionální služby v oblasti silniční nákladní dopravy na území EU i ostatních států Evropy, včetně vnitrostátní dopravy. Naší činností je sklápěčková přeprava sypkých materiálů, přeprava strojů a zařízení a kamionová doprava nad 20 000 kg. Provádíme i servis nákladních vozidel, pneuservis, prodej ND. Jako stále se rozvíjející firma nabízíme nově i zemní práce a prodej kameniva.

Free Colours s.r.o.

Provádíme přípravu pod lak a lakování všech osobních a menších užitkových vozů, motocyklů i náhradních dílů. Po domluvě zajistíme lakování skel.