• Detail firmy

Martin Zolman - autoHAiDA.cz

Základní popis

Zabýváme se prodejem náhradních dílů především pro evropské automobily. Nabízíme tuningové doplňky, provozní kapaliny, autobaterie. Provozujeme kamennou prodejnu i e-shop.

Adresa

Česká 412
473 01 Nový Bor

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  86796739
DIČ:  CZ8301202591
  • Maloobchod

Výrobky, činnosti

Autobaterie

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 367 442
E-mail: postmaster@autohaida.cz
WWW: www.autohaida.cz

Kontaktní osoba

Martin Zolman - Majitel

Jan  Němec

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AUTOPLACHTY KAMIL KUDLÁČEK

Specializujeme se na výrobu a dodávku plachet pro průmyslové, technické i rekreační využití. Dodáváme shrnovací, celní i tuzemské autoplachty. Rovněž nabízíme reklamní billboardy a transparenty z plachtoviny, párty stany, stánky, výčepní pavilony či skladovací haly. Pro všechny naše výrobky zajišťujeme servis včetně dodání veškerých náhradních dílů.

AR Alternatory Rozruszniki s.c. Łukasz Gralicki Krzysztof Szoć

Firemní AR Alternátory Předkrmy sc spolupracuje s mnoha velkoobchody, autoservisů, dílen a dopravních společností a stavebnictví. Máme součástky pro malé automobily nebo velké budovy. Kromě toho naše kancelář je workshop, kde si můžete diagnostikovat nebo opravit v nejbližší době alternátorů a startérů.

A.Thermo s.r.o.

Firma nabízí prodej příslušenství k osobním a užitkovým automobilům. Dále laky, mořidla, oleje, opravné prostředky (např. retušovací tužka, balzám na kůži, voskový tmel), ředidla, šelaky. Z autodoplňků například stěrače, žárovky, výfukové komponenty.