• Detail firmy

Martin Zoch

Základní popis

Naše reklamní agentura, zajistí vše od firemní identity po cedule, bannery, polepy aut či firemní tiskoviny, grafické zpracování je samozřejmostí!

Adresa

Masarykovo nám. 39
398 11 Protivín

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74241800

Výrobky, činnosti

Reklama

Bannery, cedule, polepy aut, okenní grafika, firemní identita, vizitky, plakáty, letáky, garfické zpracování věškerých materiálů.

Kontaktní údaje

E-mail: all-stars@volny.cz
WWW: www.reklama-allstars.cz

Kontaktní osoba

Martin Zoch - Majitel

Mobil: +420 777 679 640
E-mail: all-stars@volny.cz
Další firmy v oboru

Typodesign s. r. o.

Nabízíme služby moderní ofsetové tiskárny, která je vybavená technologií Heidelberg s tiskem do formátu B2. Zpracování zajišťujeme ve vlastním grafickém DTP studiu s technologií osvitu CTP.

ABAK tiskárna s.r.o.

Zajišťujeme tiskařské služby, tamponový potisk, potisk reklamních předmětů a textilu, polepy cedulí, výloh a aut, výrobu textilních nášivek a výšivek. Věnujeme se digitálnímu i ofsetovému tisku včetně dokončovacích prací. Naleznete nás v Táboře, svými službami pokrýváme i široké okolí.

ReSit, s.r.o.

Specializujeme se na sítotisk a výrobu reklamního a bezpečnostního značení kompletně na zakázku. V našem sortimentu naleznete bezpečnostní tabulky a bezpečnostní samolepky, autotuningové samolepky, tabulky a samolepky pro nebezpečné látky, plastové nosiče wobleru, podložky registračních značek a mnoho dalšího.