• Detail firmy

Martin Ženíšek

Základní popis

Výroba a montáž plastových, dřevěných a hliníkových oken, dveří, pergol a zimních zahrad.

Adresa

28. října 396
273 45 Hřebeč

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01092499

Výrobky, činnosti

Dveře, okna.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 775 300 746
Telefon: 774 596 959
E-mail: obchod@alzimnizahrady.cz
E-mail: vyroba@alzimnizahrady.cz
WWW: www.alzimnizahrady.cz

Pobočky

PROFIO servis s.r.o.
Karlovarská třída 205
273 01 Kamenné Žehrovice

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

AZ VLAŠIM spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá truhlářskou výrobou. Vyrábíme okna, dveře, schodiště, podlahy a nábytek, i atypický. Na zakázku vyrobíme kuchyně, postele, vestavné skříně, komody apod. Dodáváme interiérové truhlářské prvky pro firmy a investory, a to jak české, tak i zahraniční. Náš tým tvoří zruční truhláři s bohatými zkušenostmi v oboru - garantujeme Vám kvalitně a včas odvedenou práci.

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.

ZFK - Kovovýroba Příbram

Zhotovujeme kovová vrata, kovová zábradlí, kovová svodidla, kovové mříže, kovové přístřešky, kovová zábradlí, kovové ploty či kovové schodiště. Zabezpečujeme výrobu z nerezové oceli, povrchové úpravy kovů, lehké konstrukce, protihlukové stěny i kompletní odhlučnění prostor a zařízení.