• Detail firmy

Martin Zeman

Základní popis

Vodotěsné izolace staveb,hydroizolační foliový systém. Střechy,základy,terasy,balkony.jímky,septiky,montážní jámy. Kamenické práce-opravy hrobů,schodů Ruční výkopové práce Úklidové práce soukromých i komerčních objektů

Adresa

Lannova 27
370 06 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63904845
DIČ:  CZ6710280962
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vodotěsné izolace staveb Výkopové práce Kamenictví

Kontaktní údaje

E-mail: izol.mz@gmail.com

Kontaktní osoba

Martin Zeman - Majitel

Mobil: +420 737 307 246
Další firmy v oboru

DLAŽDIČSKÉ A ZEMNÍ PRÁCE - Václav Hubáček

Naše společnost již od roku 1991 zajišťuje dlaždičské a zemní práce. Specializujeme se na pokládku zámkové a kamenné dlažby včetně obrub. Realizujeme základové desky s připojením na kanalizaci, vodu a plyn. V rámci zemních prací nabízíme rovněž terénní úpravy, opravy živičných povrchů či osazení bazénů nebo čistíren odpadních vod. Pro více informací o poskytovaných službách navštivte naše www.

TRH servis - Robert Hejhal

Zabýváme se pozemními pracemi a výstavbou rodinných domů. Provozujeme půjčovnu nářadí a techniky, zajišťujeme prodej stavebnin. Nabízíme stavebně-truhlářské práce - zakázkovou výrobu dřevostaveb, oken, dveří, vrat, podlah aj.

MAXIM house s.r.o.

Provádíme kompletní realizace střech - krovy, pokrývačské, tesařské, klempířské práce, montáž a dodání střešních oken. Dále nabízíme realizace dřevostaveb, rodinných dřevěných domů a chat, zahradních domků a chatek, altánů, podlah, půdní vestaveb či dřevěných stropů.