• Detail firmy

Martin Zeman

Základní popis

Vodotěsné izolace staveb,hydroizolační foliový systém. Střechy,základy,terasy,balkony.jímky,septiky,montážní jámy. Kamenické práce-opravy hrobů,schodů Ruční výkopové práce Úklidové práce soukromých i komerčních objektů

Adresa

Lannova 27
370 06 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63904845
DIČ:  CZ6710280962
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vodotěsné izolace staveb Výkopové práce Kamenictví

Kontaktní údaje

E-mail: izol.mz@gmail.com

Kontaktní osoba

Martin Zeman - Majitel

Mobil: +420 737 307 246

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Stavební firma aBM s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých stavebních prací. Zajišťujeme celkové nebo dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace, fasádní práce, pokládku zámkové dlažby a obkladů, pokrývačské, tesařské a betonářské práce. Provedeme odvoz suti a odpadu. Zaměřujeme se na projektové a rozpočtové práce.

TESAŘSTVÍ - Martin Ludvík

Provádíme tesařské a stavebně truhlářské práce i na zakázku. Nabízíme výrobu a montáž krovů pro Jihočeský kraj. Jde o kompletní dodávku střešních systémů. Dále Vám zrealizujeme výrobu zahradních pergol a domků, garážových stání, dřevostaveb, dveří a schodů.

ELEKTRO - TEL Radislav Homolka

Provádíme protlaky a řízené podvrty pod komunikacemi, kontroly kanalizací kamerou a její čištění. Vyvážíme domovních čističky odpadních vod, septiky, žumpy, ale vyvážíme a čistíme také lapoly. Nabízíme svařování polyetylenových potrubí. Dále provádíme zemní a výkopové práce, instalujeme kabelové přípojky, lokalizujeme poruchy na kabelech. Pracujeme zejména v Českých Budějovicích a jejich okolí.