• Detail firmy

Martin Zbončák

Základní popis

Martin Zbončák - nabídka služeb osobního trenéra fitness a kondičního trenéra pro jednotlivce i firmy, Praha, dlouholeté zkušenosti a profesionální přístup.

Adresa

K Palečku 2649/24
193 00 Praha 9 - Horní Počernice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88672883
DIČ:  CZ7507214935
  • Služby

Výrobky, činnosti

Osobní fitness trenér.

Kontaktní údaje

E-mail: zboncak@vkondici.com
WWW: vkondici.com

Kontaktní osoba

Martin Zbončák

Mobil: +420 602 781 001
E-mail: zboncak@vkondici.com
Další firmy v oboru

EKORA s.r.o.

Specializujeme se na průzkumné a monitorovací práce jako jsou povrchové odběry vzorků, podzemní odběry vzorků, odběry vzorků podzemní vody, odběry vzorků zeminy apod. Realizujeme sanace ekologických zátěží, ekologické odborné posudky a audity včetně analýzy rizik, hydrogeologické a geologické posudky, posuzování vlivů na životní prostředí a zpracování povodňových plánů.

Companies and Offices, a.s.

Specializujeme se na zakládání firem a prodej nově založených společností. Poskytujeme skutečná sídla i virtuální kanceláře. Zakládáme svěřenské fondy pro ochranu majetku, zakládáme společnosti v zahraničí a poskytujeme další komplexní služby další.

FRENDS s.r.o.

Specializujeme se na reklamu a marketing. Věnujeme se kreativní grafické práci. Připravujeme strategii a plánujeme reklamní kampaň. Poskytujeme poradenství v oblasti reklamy a součástí naší nabídky jsou i produkční služby. Zpracujeme kvalitní a efektivní video a audio prezentace.