• Detail firmy

Martin Zatloukal

Základní popis

Specializujeme se na CNC obrábění a výrobu zápustkových, modelových a slévárenských forem, klasické frézování a soustružení, svařování a kalení. Zajistíme tryskání a vybranou povrchovou úpravu výrobků.

Adresa

Východní 209
783 14 Hlušovice

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76072932

Výrobky, činnosti

CNC obrábění

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 750 252
E-mail: mz.cnc@seznam.cz
WWW: www.mzcnc.cz

Kontaktní osoba

Martin Zatloukal - Majitel

Mobil: +420 774 418 246
Další firmy v oboru

KOVO SKŘIPEC, s.r.o.

Od založení firmy se zabýváme třískovým obráběním železných i neželezných kovů a plastů. Máme široký strojový park s velkým množstvím i atypických nástrojů a příslušenství a tak svým zákazníkům můžeme nabídnout obrábění tvarově velmi složitých i rozměrných součástí. Nabízíme kusovou, malosériovou nebo sériovou výrobu. Výrobu provádíme dle projektové dokumentace nebo vzorového výrobku zákazníka.

FOCAM spol. s r.o.

Naše společnost se 40-ti letou slévárenskou tradicí se zabývá výrobou odlitků, jako jsou prototypy, náběhy výrob či náhradní díly. Odlitky převážně z tvárných, vermikulárních a legovaných litin a ocelí vyrábíme v malých i středních sériích. Náš výrobní program zahrnuje rovněž odlitky ze slitin Al a Cu do pískových forem a kokil.

Autolakovna Kroměříž

Komplexní karosářské a autolakýrnické práce pro Kroměříž a okolí. Autolakovna Kroměříž provádí lakování a opravy osobních automobilů, veteránů, dodávkových vozů, nákladních vozů, stavebních strojů, motocyklů apod.