• Detail firmy

Martin Zamrzla

Základní popis

Nabízíme výkopové práce inženýrských sítí, terénní úpravy menšího rozsahu. Pronajímáme kontejnery pro odvoz suti, odpadu do sběrného dvora, dopravu.

Adresa

Miřetice 58
257 65 Miřetice

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01248171
Rok založení:  2012
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zemní práce Vlašim a kontejnerová doprava

Zajišťujeme výkopové a zemní práce, hloubení základů pro rodinné domy, pergoly, el. vedení. Pronájem kontejnerů, kontejnerová doprava. Odvoz suti ze staveb.

Kontaktní údaje

E-mail: info@zemni-prace-vlasim.cz
WWW: zemni-prace-vlasim.cz

Kontaktní osoba

Martin Zamrzla - Majitel

Mobil: +420 607 629 645
E-mail: info@zemni-prace-vlasim.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Tureček & Halíř - Podvrty s.r.o.

Zabýváme se prováděním prací pomocí speciální bezvýkopové technologie s vrtací soupravou Vermeer. Nabízíme řízené horizontální podvrty a svařování HDPE potrubí.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

B E S s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních komunikací, inženýrských sítí a mostů. Nabízíme zimní a letní údržbu silnic, výrobu a prodej obalovaných směsí, betonových směsí či drceného kameniva. Nabízíme prodej stavebního materiálu. Zajišťujeme výstavbu ekologických staveb.