• Detail firmy

Martin Vorlíček

Základní popis

Dovolujeme si Vás přivítat na našich webových stránkách a v krátkosti Vám představit naši dopravní firmu (přeprava osob individuální).

Adresa

Pod Rapidem 2473/20
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71539239
  • Služby

Výrobky, činnosti

Transfery

Kontaktní údaje

Telefon: +420 608 713 101
E-mail: info@profitransferprague.cz
WWW: www.profitransferprague.cz

Kontaktní osoba

Martin Vorlíček - Majitel

Další firmy v oboru

DATA AUTOTRANS s.r.o.

Provozujeme dopravní agenturu poskytující služby v oblasti autobusové přepravy osob. Naší specializací je zajištění dopravy pro incomingový cestovní ruch. Zabezpečujeme vnitrostátní a mezinárodní autobusovou přepravu osob, pravidelnou přepravu zaměstnanců, školní autobusovou přepravu, kongresovou přepravu osob apod. Organizujeme poznávací a pobytové zájezdy v rámci ČR i zahraničí.

RoMilPark, s.r.o.

Hlídané parkoviště jen 10 min od letiště Praha - Ruzyně. Parkoviště má nonstop provoz, 400 parkovacích míst a poskytuje širokou škálu služeb svým zákazníkům. Odvoz na letiště, balení zavazadel, služby nedalekého autoservisu.

Tomáš Frank - Frank Bus

Společnost se zabývá autodopravou. Naše dopravní společnost vznikla v roce 1991 a od této doby zajišťujeme dopravu osob osobními vozy, mikrobusy a autobusy v tuzemsku i zahraničí. Nabízíme dopravu pro cestovní kanceláře, filmové produkce, sportovní kluby, organizace a individuální skupiny. Těšíme se na spolupráci s Vámi a věříme, že budete spokojeni.