• Detail firmy

Martin Vondráček

Základní popis

Zaměřuje se na stavební činnost, specializací je především kompletní stavební servis s orientací na zákazníka. Provádí stavební práce, kompletní i dílčí dodávky staveb, elektroinstalace, rekonstrukce.

Adresa

Truhlářova 1419/25
400 03 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65095405
Rok založení:  1997
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Stavebnictví

- kompletní i dílčí výstavba rodinných domů. Rekonstrukce koupelen. Elektroinstalační práce včetně revize. Vodoinstalace. Pokrývačství a klempířství.

Kontaktní údaje

E-mail: Stavba@kostapra.cz
WWW: www.kostapra.cz

Kontaktní osoba

Martin Vondracek - Jednatel

Mobil: +420 603 361 172
E-mail: Stavba@kostapra.cz
Další firmy v oboru

Jaroslav Červený

Provádím veškeré elektrotechnické, elektroinstalační a opravářské práce jako jsou např. výměny jističů a pojistek. Zajišťuji opravy elektrických zařízení, montáž autorádií a revize elektroinstalací.

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

NORTH STAV, a.s.

Jsme stavební společnost se sídlem v Ústí nad Labem, která vznikla v roce 1998. Zajišťujeme kompletní řízení a realizaci stavebních děl. Pro investory zabezpečujeme veškerou inženýrskou činnost a služby spojené s realizací celého zadaného projektu.