• Detail firmy

Martin Vlk - truhlářství

Základní popis

Naše firma se zabývá zakázkovou výrobou atypického nábytku, dveří, oken, kuchyní, jídelen, ložnicí, předsíní, kanceláří ,pracoven atd.

Adresa

9
393 01 Čelistná

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46649409

Výrobky, činnosti

nábytek

zakázková i sériová výroba atyp. nábytku, oken a dveří

Kontaktní údaje

Mobil: 366 397 439
E-mail: vlk@c-mail.cz
WWW: www.katalognabytkarstvi.cz
WWW: www.vlkmar.webzdarma.cz

Kontaktní osoba

Martin Vlk - Majitel

Mobil: 777 164 197
E-mail: vlk@c-mail.cz
Další firmy v oboru

PYXES s.r.o.

Kuchyňské linky, bytový a kancelářský nábytek, dveře a schodiště na míru - od grafického zpracování, zaměření a poradenství, přes realizaci a zajištění připojení spotřebičů, až po záruční i pozáruční servis. Návrhy na PC zpracujeme zdarma a poradíme s výběrem i s umístěním nábytku. Spotřebiče a materiál odebíráme od známých obchodních partnerů, jejichž seznam naleznete na stránkách firmy.

Miroslav Valeš - Truhlářství

Zabýváme se zakázkovou výrobou kuchyní, vestavěných skříní, ložnic, schodů, pergol, přístřešků, dveří a šalunků. Specializujeme se na práci s masivním dřevem, a to jak u bytového, tak u kancelářského nábytku. Veškerá výroba probíhá na zakázku po přesném zaměření. Poskytujeme odbornou montáž na místě včetně případného zapojení spotřebičů. Působíme v okrese Pelhřimov, kraj Vysočina.

Miroslav Šimek

Zakázkové truhlářství Vysočina a jižní Čechy. Vyrábíme nábytek, kuchyňské linky, interiérové dveře či schodiště na míru. Výrobu zajišťujeme převážně ručně, a to v klasickém, rustikálním i moderním provedení, používáme pouze kvalitní materiály. Objednejte si u nás realizaci kuchyně nebo interiéru a připojte se k našim spokojeným zákazníkům. Ukázky naší práce naleznete na webových stránkách firmy.