• Detail firmy

MARTIN VLK - Sportovní podlahy

Základní popis

Dodáváme a montujeme víceúčelové plošné elastické sportovní podlahy do tělocvičen, sportovních hal s přírodními sportovními povrchy. Provádíme značení, lajnování sportovních hřišť, tělocvičen, a podobných sportovních zařízení.

Adresa

Boleboř 21
431 21 Boleboř

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67862845
DIČ:  CZ7311162452
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Podlahy

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 456 030
E-mail: info@vlk-sport.cz
WWW: www.vlk-sport.cz

Kontaktní osoba

Martin Vlk - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Karel Kolský - STAVBY

Specializujeme se na stavební práce. Provádíme zateplování fasád, stavby a údržbu rodinných domů, stavby dřevostaveb, montáže a opravy střech, rekonstrukce domů a bytů a v neposlední řadě ruční výkopové práce. Všechny tyto služby vykonáváme v oblasti Ústí nad Labem.

EDUARD REVAJ - REVOS

Nabízíme kompletní rekonstrukce bytů, domů, bytových jader a koupelen na klíč. Dodáváme a montujeme dlažby, obklady, vinylové a plovoucí podlahy či koberce. Zajišťujeme prodej vybavení koupelen.

SOLARMONITORING s.r.o.

Specializujeme se na fotovoltaické elektrárny. Na trh jsme vstoupili s novým systémem zvyšujícím účinnost provozu obnovitelných zdrojů energie, neustále pracujeme na jeho vylepšení. V současné době zajišťujeme kompletní služby pro správu fotovoltaických elektráren. Neváhejte nás kontaktovat a zajistit si efektivní provoz Vaší fotovoltaické elektrárny.