• Detail firmy

Martin Vítámvás

Základní popis

Práce ve výškách pomocí horolezecké techniky.Kompletní výškové práce pomocí horolezecké techniky a to nátěry, opravy, čištění a zateplování fasád.

Adresa

Ondrova 41/45
635 00 Brno - Kníničky

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68629711
DIČ:  CZ7707293946
Rok založení:  1998
  • Služby

Výrobky, činnosti

Práce ve výškách pomocí horolezecké techniky.

výškové práce pomocí horolezecké techniky a to nátěry, opravy, čištění a zateplování fasád, železných konstrukcí, rizikové kácení a ořezání stromů, umývání oken.

Kontaktní osoba

Martin Vítámvás - Majitel

Mobil: +420 724 175 183
Mobil: +420 603 165 602
E-mail: m.vitamvaszavináčseznam.cz
WWW: www.vitamvas.blansko.net
Další firmy v oboru

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.

TERRAN

Specializujeme se na výrobu a prodej betonových střešních krytin, které vynikají díky přesnosti rozměrů, maximální vodotěsnosti a mrazuvzdornosti. Nabízíme ploché betonové krytiny, bobrovky, krytinu na bungalov a kompletní příslušenství střech. Vše dodáváme v mnoha variantách provedení dle potřeby Vaší stavby. Na naše výrobky poskytujeme 30-letou záruku.

ROLOSTAV s.r.o.

Zaměřujeme se především na výškové práce za pomoci horolezeckého vybavení. Výhodou je, že ušetříte své finance za lešení či montážní plošiny. Dále nabízíme malířské a natěračské práce. A nejen to. Prodáváme širokou škálu interiérových dveří a stínící techniky, jako jsou žaluzie, rolety, markýzy apod.