• Detail firmy

Martin Virág

Základní popis

Nabízíme montáž sádrokartonových systémů a plovoucích podlah, zateplování fasád a půdních prostorů, provádění malířských a výškových prací.

Adresa

Cedrová 1042
252 42 Jesenice u Prahy

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18360386

Výrobky, činnosti

Nabízíme montáž sádrokartonových systémů...

Nabízíme montáž sádrokartonových systémů a plovoucích podlah, zateplování fasád a půdních prostorů, provádění malířských a výškových prací.

Kontaktní údaje

E-mail: m.virag@seznam.cz
WWW: www.anatol.cz

Kontaktní osoba

Marti Virág - Majitel

Mobil: 777 240 006

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SEDING s.r.o.

Provádíme kompletní stavební práce, rekonstrukce staveb a bytových jader, zateplování fasád i budov, výstavbu rodinných domů a montáže sádrokartonů.

ZAMARCOS s.r.o.

Zaměřujeme se na kompletní úklidové služby pro občanskou i komerční výstavbu. Provádíme stavební, zednické, sádrokartonářské či malířské práce. Realizujeme kompletní stavební úpravy bytů a domů. Zajistíme i úklid po stavebních pracích. Věnujeme se pokládce obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Nabízíme montáže sádrokartonových konstrukcí a příček.

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.