• Detail firmy

Martin Vávrů

Základní popis

V oblasti CNC třískového obrábění se věnujeme převážně malo a středně sériové výrobě. Dále se zabýváme i kusovou výrobou složitých (3D tvarových) dílů, které jsou programovány mimo stroj na CAD/CAM pracovišti.

Adresa

Na Hrázi 1128
342 01 Sušice

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87981882
DIČ:  CZ8507252105

Výrobky, činnosti

Konstrukce

Jsme schopni konstrukčně zpracovat a realizovat různorodé technické projekty za pomoci moderních 2D a 3D konstrukčních programů

Kontaktní údaje

E-mail: hajda.mtmt@gmail.com
WWW: www.mvtech.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Hájek - Obchodní reprezentant

Mobil: +420 732 357 185
E-mail: hajda.mtmt@gmail.com
Další firmy v oboru

Jiří Bozděch

Věnuji se kovovýrobě. Specializuji se na zakázkovou výrobu zábradlí, schodů, vrat, dvířek či různých konstrukci z oceli i nerezu. Vyrábím rovněž atypické bytové doplňky a jiné kovové drobnosti. Garantuji kvalitně odvedenou práci a příznivé ceny. Ukázky realizovaných zakázek naleznete na webových stránkách firmy.

Metalwork s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti kovotlačitelství. Provádíme rotační tváření plechů, strojní obrábění a strojní poradenství.

ZÁMEČNICKÉ PRÁCE - LUBOŠ KRÁL

Specializujeme se na zámečnickou výrobu. Nabízíme výrobu garážových vrat výklopných, křídlových nebo sekčních, průmyslových vrat, vjezdových vrat, křídlových vrat a mříží. Výrobu zajišťujeme dle individuální objednávky. Provádíme i montáže včetně dodání elektrických pohonů.