• Detail firmy

Martin Vasičko

Základní popis

Zajištění výstavby a renovace střech a montáží střešních oken. Nabídka kompletních klempířských prací včetně pokládky i nátěrů plechových krytin.

Adresa

Horní Skrýchov 33
377 01 Horní Skrýchov

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60857935

Výrobky, činnosti

Zajištění výstavby a renovace střech, montáž oken

Zajištění výstavby a renovace střech a montáží střešních oken. Nabídka kompletních klempířských prací včetně pokládky i nátěrů plechových krytin.

Kontaktní údaje

E-mail: martinvaska@seznam.cz

Kontaktní osoba

Martin Vasičko - Majitel

Mobil: +420 602 617 281
Mobil: 606 612 490
Další firmy v oboru

SM produkt s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a montáž plastových, otvorových výplní a termoizolačních boxů pro venkovní žaluzie a rolety. Zajišťujeme rovněž prodej venkovních žaluzií. Kompletní sortiment naleznete na našich internetových stránkách.

ŠVEC KAREL - Truhlářství

Zabýváme se truhlářskou výrobou na míru. Specializujeme se především na výrobu z masivu. Naším hlavním výrobním programem jsou masivní a kombinovaná schodiště. Dále vyrábíme dveře interiérové i vchodové, vrata, brány, zábradlí, terasy, balkony, lodžie, pergoly, altány, zahradní domky, nábytek. Používáme běžné i exotické dřevo. Pracujeme rovněž s dýhou a LTD materiálem. Garance 100% spokojenosti!

Truhlářství - Švec Jiří

Truhlářskou výrobou se zabýváme již od roku 1992. Začínali jsme výrobou bytového nábytku. Díky technickému vybavení jsme začali přijímat i větší zakázky pro kanceláře, restaurace či hotely. Dnes můžeme zákazníkovi nabídnout komplexní služby v oblasti truhlářské výroby, a to od bytového, kancelářského a zahradního nábytku, až po dveře, schodiště, venkovní terasy, pergoly apod.