• Detail firmy

Martin Vaníček

Základní popis

Provádíme jádrové vrtání betonu, železobetonu, cihelného i kamenného zdiva, řezání, broušení a frézování betonu či řezání asfaltu.

Adresa

Náves Svobody 105/74
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75491397

Výrobky, činnosti

Provádíme jádrové vrtání betonu, železobetonu

Provádíme jádrové vrtání betonu, železobetonu, cihelného i kamenného zdiva, řezání, broušení a frézování betonu či řezání asfaltu.

Kontaktní osoba

Martin Vaníček - Jednatel

Mobil: +420 777 586 271
E-mail: vamar@jadrovevrtani-olomouc.cz
WWW: www.jadrovevrtani-olomouc.cz
Další firmy v oboru

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.

EKOSTAV a.s.

Zabýváme se pozemním stavitelstvím. Provádíme výstavbu a rekonstrukce inženýrských sítí, ražení štol, hloubení šachet, výrobu a montáž důlní výztuže, izolace proti zemní vlhkosti při provádění podzemních děl, sanace podzemních i jiných objektů, rekonstrukce objektů i bytů, zemní práce, dokončovací práce, výrobu a montáž betonářské výztuže a další.

TORAMOS, s.r.o.

Naší specializací je výstavba, rekonstrukce a nejrůznější opravy železničních tratí a vleček. Realizujeme železniční kolejnice, železniční dřevěné pražce, drobné kolejivo, silniční a mostní stavby, betonové konstrukce apod. Nabízíme služby termitového svařování kolejnic i výstavbu bezstykových kolejí. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.