• Detail firmy

Martin Trtílek - Barmani.cz

Základní popis

Nabízíme barmanské služby, servis - ohnivá show, dětská barmanská párty a službami v oblasti nápojů, destilátů, sirupů, provozem mobilních barů, cateringem, školením personálů v barech a kavárnách, pronájmem gastro zařízení

Adresa

Dobrovského 426
664 42 Modřice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75678870
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabízíme barmanské služby

servis - ohnivá show,dětská barmanská párty a službami v oblasti nápojů,destilátů,sirupů,provozem mobilních barů,cateringem,pronájmem gastro zařízení

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 287 824
E-mail: info@barmani.cz
WWW: www.barmani.cz

Kontaktní osoba

Martin Trtílek - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SCAFFOLD, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje pronájem trubkového lešení. V nabídce máme lešení trubkové, HAKI i pojízdné hliníkové věže. Rádi Vám poradíme, jaký typ lešení bude pro Vaši stavbu nejvhodnější a přizpůsobíme množství lešení Vašim požadavkům - dodáme Vám přesně tolik lešení, kolik potřebujete, včetně vypracování cenové nabídky. Garantujeme krátké dodací lhůty, většinu lešení máme skladem.

MODIOS spol. s r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem mléčných a chlazených výrobků. Našimi produkty zásobujeme především maloobchody a jídelny veřejného stravování - školy, menzy, kantýny, závodní jídelny, domovy mládeže, domovy důchodců, nemocnice, hotely, restaurace, věznice a další gastro provozovny. Nabízíme k pronájmu netemperovaný sklad a venkovní prostory s nonstop ochranou kamerovým systémem.

Saxos cz s.r.o.

Jsme výhradním dovozcem absolutní novinky v ČR a SR ve světě limonád LIFESTYLE DRINKU - MINTANINE. Kofeinová limonáda 3.0 obsahuje pouze přírodní guaranu a z 99,99 % ji tvoří organické látky. Osvěžující příchuť máty, limetky a citronu si okamžitě získá vaše chuťové buňky. MINTANINE je svým složením a chutí vhodná alternativa ke klasickým energetickým nápojům. Patentováno a vyráběno v Německu .