• Detail firmy

Martin Trčka

Základní popis

Nabizim dopravu: přeprava menšího nákladu. 2 euro Palety max. do 1200kg.Peugeot Boxer 8.-kč za 1km,Horský hotel Radegast - Nabídka ubytování v hotelu s kapacitou 55 osob.

Adresa

Solanec pod Soláněm 121
756 62 Hutisko - Solanec

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15423344

Výrobky, činnosti

Mezinárodní doprava

Nabizim dopravu: přeprava menšího nákladu. 2 euro Palety max. do 1200kg.Peugeot Boxer 8.-kč za 1km

Kontaktní údaje

Telefon: +420 556 835 130

Kontaktní osoba

Martin Trčka - Majitel

Mobil: +420 775 663 616
E-mail: hotelradegast@hotelradegast.cz
WWW: www.hotelradegast.cz
Další firmy v oboru

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.

Jana Nováková

Ubytovací služby s kapacitou do 13 osob v penzionu Harmonie, který se nachází v centru městečka Luže, nedaleko Chrudimi. Nabídka ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, s plně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením na chodbě. K penzionu patří i bar, posilovna, venkovní bazén o rozměrech 8x4m. K dispozici je také gril, zahradní krb a stůl na stolní tenis. Blízko penzionu je Voletický rybník.

Penzion U Zvěřinů

Provozujeme rodinný penzion v jižních Čechách nedaleko hranic s Rakouskem a kapacitou 21 lůžek. V okolí penzionu jsou cyklostezky, upravené běžecké trasy, golfové hřiště, rybníky, lesy, rovněž tak mnoho kulturních památek. Naleznete zde historickou úzkorozchodnou železniční trať s unikátní parní lokomotivou či Muzeum veteránů. V zimním období je pro lyžaře k dispozici lyžařský vlek.