• Detail firmy

Martin Tomsa

Základní popis

Pizza Presto Unhošť, vyrábíme výborné pizzy z pravého italského těsta pečené v italské peci. Rádi Vám pizzu dovezeme až do tepla vašeho domova. Velké pizzy za velmi rozumnou cenu.

Adresa

Spojovací 25
273 51 Kyšice

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46412638

Výrobky, činnosti

Pizza Unhošť

Kontaktní údaje

E-mail: pizzaunhost@seznam.cz
WWW: www.pizza-unhost.cz

Kontaktní osoba

Martin Tomsa - Majitel

Mobil: +420 608 376 080
E-mail: pizzaunhost@seznam.cz
Další firmy v oboru

Cibus, s.r.o.

Zabýváme se prodejem koření a kořeních směsí. Dodáváme balení po 20 g, 30 g, 60 g, 75 g, 100 g, 250 g, 500 g, 1 kg nebo pytle od 2 kg do 25 kg. Nabízíme jednodruhové koření, kořenící směsi, koření bez glutamanu, kořenící česnekové pasty, dochucovací omáčky, vývary bez glutamátu apod.

MASO VELEŇ s.r.o.

Naše firma se zabývá prodejem vysoce kvalitního chlazeného masa. Na územní hlavního města Prahy a Středočeského kraje zajišťujeme také rozvoz chlazeného masa ve vozech s hygienickými chladícími boxy. V naší nabídce naleznete kuřecí, krůtí, hovězí, vepřové maso, chlazené i mražené kachny, kuřecí droby, uzeniny, ryby, uzené makrely, sýry a mnoho dalšího. Maso dodáváme jen od prověřených producentů.

Alena Kirpalová

Naše vlastní cukrářská výroba je zaměřena především na restaurace a hotely. Zajišťujeme rovněž studenou kuchyni banketového typu. Nabízíme široký výběr špičkových dortů, zákusků, minidezertů, kynutých koláčů, pečiva, chlebíčků apod. Vyrábíme na zakázku, podle původních receptur. Majitelka cukrárny, Alena Kirpalová, získala mnoho ocenění, a to nejen doma, ale i v zahraničí.