• Detail firmy

Martin Svrčina

Základní popis

Kalibrace, prodej a servis měřidel.

Adresa

Tovární 175/2
739 32 Vratimov

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73348643
DIČ:  CZ8201264929
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kalibrace měřidel

Svoz měřidel, poradenství, kalibrace, prodej měřidel a kalibrů, externí kalibrace, kalibrace el. veličin. kalibrace do 7 dnů.

Kontaktní údaje

E-mail: info@ms-kalibrace.cz
WWW: www.ms-kalibrace.cz

Kontaktní osoba

Martin Svrčina - Majitel

Mobil: +420 702 364 249
E-mail: info@ms-kalibrace.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Martin Suszka

Poskytujeme veškeré elektroinstalační práce a kompletní elektroinstalace bytů a bytových společenství. Provádíme rekonstrukce rozváděčů, elektroúdržbu bytového fondu, montáže zabezpečovacích systémů, zjištění poruch a opravy elektrických zařízení, odstranění porevozních závad apod. Rovněž se zaměřujeme se na realizace a montáž hromosvodů v souladu s platnými normami.

HTelektroinstalace & Servis s.r.o.

Realizujeme nové elektroinstalace, rekonstrukce a opravy starých rozvodů, pravidelnou údržbu elektroinstalací a elektrorevize jak pro domácnosti, tak i pro firmy. Provádíme výměnu HDV, elektroměrových skříní, kamerových systémů, anténních a satelitních rozvodů, opravy a instalace hromosvodů, montáž a údržbu protipožárních přepážek. Zajišťujeme zednické, malířské, a po dohodě, i úklidové práce.

REV servis ZZ s.r.o.

Naše společnost se zabývá opravou a revizí vyhrazených zdvihacích zařízení, revizemi a opravami tlakových nádob. Naleznete nás v Ostravě - Porubě.