• Detail firmy

Martin Štěpánek

Základní popis

Zajišťujeme ozvučení, osvětlení, pódia, střechy a projekce uměleckých akcí jako jsou párty, festivaly, prezentace, sportovní akce, školení a další.

Adresa

Lípová 121/24
664 51 Bedřichovice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68650655
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ozvučení, osvětlení podia

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 777 596

Kontaktní osoba

Martin Štěpánek - Majitel

E-mail: info@audioart.cz
WWW: www.audioart.cz
Další firmy v oboru

NEWTON - LED Technology s.r.o.

Specializujeme se na výrobu, distribuci a prodej LED systémů. V naší nabídce naleznete LED žárovky, trubice, tuby a mnoho dalšího. LED svítidla vyrábíme pro interiérové, veřejné nebo průmyslové využití.

HORA ENERGY , s.r.o.

Společnost HORA ENERGY, s.r.o. se věnuje návrhu a realizaci úsporného osvětlení pro administrativní prostory, průmyslové a řemeslné prostory, skladovací prostory, obchodní prostory, prostory pro sportovní aktivity a venkovní osvětlení budov a kuminikací. Naše služby: Tvorba světelných projektů Výpočet návratnosti investice v závislosti na úspoře elektrické energie dodávka a montáž svítidel

EIM elektro s.r.o. - elektroinstalační materiál

Zabýváme se prodejem kompletního sortimentu elektroinstalačního materiálu. U nás nakoupíte vše, od žárovek až po hromosvodové materiály a nářadí. Kompletujeme rozváděče na zakázku. Dodáváme rozvodnice a domovní skříně. Při větším odběru zboží nabízíme možnost zásobení firem a rozvoz elektroinstalačního materiálu na stavby. Kompletní nabídku včetně fotogalerie naleznete na našich www stránkách.