• Detail firmy

Martin Štefl

Základní popis

Provádím stavební, malířské, bourací a interiérové práce, rekonstrukce bytových jader, pokládku dlažeb a obkladů.

Adresa

Hackerova 793/5
181 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61843393

Výrobky, činnosti

Provádění zednických prací

Kontaktní údaje

Mobil: 731 177 466
E-mail: stefl68@seznam.cz
WWW: www.martinstefl.webmium.com
Další firmy v oboru

Miloš Koprolín

Naše firma zajišťuje kompletní rekonstrukce bytů a rodinných domů, zateplení fasád a pokládku zámkové a kamenné dlažby. Zaměřujeme se na Středočeský kraj, zejména na okolí Prahy a Benešova. Pracujeme rychle, kvalitně a spolehlivě. Přesvědčte se sami.

Tomáš Havel TAH

Jsme firma s vlastními zaměstnanci a na trhu jsme již od roku 1992. Na veškeré požadavky klientů se nám daří operativně reagovat ve velmi krátké době. Záběr prováděných činností je široký. Zajišťujeme stavby RD na klíč, zateplení fasád, izolaci spodních staveb, terénní úpravy okolo RD, bourací práce hydraulickým kladivem na UNC a další. Na zemní práce používáme vlastní zemní stroj UNC 60.

Vllnna, s.r.o.

Architektonická kancelář Vllna se zaměřujeme na vypracování architektonických studií a projektové dokumentace, realizaci interiérů na klíč, přestavby rodinných domů a návrhy pasivních domů. Dodáváme dřevěné zahradní altány a venkovní zahradní sauny kompletně na klíč. Rovněž zajistíme montáž zahradních altánů a saun. Naší specializací jsou domy se stromy s důrazem na zdravé bydlení.