• Detail firmy

Martin Štainer

Základní popis

Prodej ekologických leštěnek na údržbu vašeho vozu,motorky nebo lodě, využívající bezvodnou technologii mytí vozů. Můžete mýt kdykoliv, kdekoliv a efektivně. Navštivte náš web a informujte se o tom, jak můžete šetřit vaše peníze, čas, auto a přírodu.

Adresa

Jankovice 25
535 01 Jankovice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87747812

Výrobky, činnosti

Prodej ekologických leštěnek

Kontaktní údaje

E-mail: Martin.Stainer@e-cs.cz
WWW: www.e-cs.cz

Kontaktní osoba

Martin Štainer

Telefon: 732 803 714
E-mail: Martin.Stainer@e-cs.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AUTO SHINE

Specializujeme se na profesionální mytí a čištění aut. Díky kvalitním přípravkům, které používáme, poskytneme Vašemu vozu tu nejlepší péči. V případě zájmu Vaše auto odvezeme a po vyčištění přivezeme zpět. Máme nejlepší ceny v Pardubicích!

Pavla Kloparová

Nabízím žehlení prádla s odvozem i dovozem pro jednotlivce, penziony, hotely i restaurace. Zaměřuji se na oblast Brna a přilehlého okolí.

KM Služby

Specializací firmy jsou renovace, sanace, čištění a ochranné nátěry fasád. Renovujeme panelové domy, zateplujeme fasády i ploché střechy, provádíme stavebně montážní práce výškovou technikou. V rámci výškových prací zajišťujeme mytí prosklených fasád, oken a žaluzií. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky a jsme pojištění proti případných škodám. Působíme po celé ČR. Neváhejte nás kontaktovat!