• Detail firmy

Martin Štádler

Základní popis

Nabízím zednické práce, rekonstrukce domů i bytů, stavby rodinných domů a plotů. Provádím pokládku dlažeb, obkladů, sádrokartonářské a bourací práce.

Adresa

Mostecká 480/74
435 43 Horní Jiřetín

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87700255
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

zednické práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 603 592 266
E-mail: martinn.stadler@seznam.cz
WWW: www.zednictvistadler.wgz.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LCD spol. s r.o.

Prodáváme stavební, instalatérské a topenářské materiály. Nabízíme stavební, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce koupelen a pokládáme plovoucí podlahy. Od roku 1995 zajišťujeme logistické a obchodní služby pro obchodní firmu v Rize. Provozujeme prodejnu se stavebninami ve Varnsdorfu.

STAVBY REJZEK s.r.o.

Naše firma se věnuje rekonstrukcím, zateplení fasád, přestavbám a výstavbám bytů, domů či kanceláří. Realizujeme monolitické schody, zednické a obkladačské práce. Jsme stavební firma z Mostu a našim cílem jsou jen ti nejspokojenější zákazníci. Zajišťujeme výstavbu rodinných domů na klíč.

ALNUS s.r.o.

Truhlářství ALNUS spol. s r.o. se sídlem a provozovnou v Žatci vzniklo v květnu 1992 transformací truhlárny státního podniku DEHOR Most. Hlavním programem společnosti je zakázková výroba individuálních truhlářských produktů (klasický bytový i nebytový nábytek, ucelené sestavy bytových a komerčních interiérů, drobné a jednoduché truhlářské a bytové prvky či nestandardní speciality).