• Detail firmy

Martin Soukup

Základní popis

Zajišťujeme kompletní servis v oblasti prodeje podlahových krytin jako jsou, vinylové podlahy, dřevěné podlahy, laminátové podlahy, pvc podlahy, ale i linoleum a koberce včetně jejich montáže i komplexního poradenství.

Adresa

Křimická 771/40
318 00 Plzeň 3 - Skvrňany

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72233796
DIČ:  CZ7710292194

Výrobky, činnosti

Podlahy Plzeň.

Kontaktní údaje

E-mail: renatapolatova@pd3.cz
WWW: www.pd3.cz

Kontaktní osoba

Soukup Martin - Majitel

Mobil: +420 776 233 223
E-mail: renatapolatova@pd3.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

RESKO TACHOV s.r.o.

Jako velkoobchodní firma Vám nabízíme veškerý sortiment profilů. Na výběr máte z přechodových a schodových profilů různého materiálu (hliník, mosaz, ocel), schodišťových tyčí, dveřních zarážek, vrutů, příslušenství pro odborné položení podlahovin a mnoho dalšího. Není-li zboží k dispozici, rádi ho pro Vás objednáme. Snažíme se zákazníkům poskytnout ten nejlepší servis.

MIROSLAV BENEŠ - B.NETON

Nabízíme široký sortiment betonových výrobků pro venkovní využití. Výrobky jsou z přírodních materiálů. Vyrábíme městský mobilář, dlažbu, obrubníky, sedací soupravy, lavice, stoly, zahradní krby a grily a mnoho dalšího.

Pošar František - STAVOGIPS

Naše společnost se věnuje doplňkovým stavebním pracím na zakázku. Zajišťujeme montáž suchých staveb, kompletní půdní vestavby ze sádrokartonu, montáž kazetových podhledů firmy AMF, montáž tepelné izolace KNAUF, ISOVER a malířské práce.