• Detail firmy

David Timura - SVARMOONT

Základní popis

Zabýváme se svařováním ocelových a nerezových materiálů v ochranné atmosféře. Nabízíme kompletační služby i kusové dodávky a montáže.

Adresa

Malá Strana 323
742 47 Hladké Životice

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86982087

Výrobky, činnosti

svařováním ocelových a nerezových materiálu

Zabýváme se svařováním ocelových a nerezových materiálů v ochranné atmosféře. Nabízíme kompletační služby i kusové dodávky a montáže.

Kontaktní údaje

E-mail: svarmoont@seznam.cz
WWW: www.svarmoont.jex.cz

Kontaktní osoba

David Timura - Jednatel

Telefon: 732 789 004
Mobil: +420 732 789 004
E-mail: svarmoont@seznam.cz
Další firmy v oboru

J&S Fuljer s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti CNC obrábění kovů a jiných materiálů prostřednictví moderní strojní technologie. Zajišťujeme CNC frézování, svařování kovů, CNC soustružení, CNC vrtání, řezání kovů apod. Především se specializujeme na výrobu strojních součástí na zakázku. Realizujeme také povrchovou úpravu kovů - galvanické pokovování, eloxování, lakování, kalení, leštění, vakuové kalení aj.

FEMONT OPAVA s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž veškerých ocelových konstrukcí a hal. Jsme však technologicky a legislativně připraveni pro výrobu a montáž téměř jakékoliv ocelové konstrukce. Provádíme klempířské práce, svařování profilů, pálení plechů či tryskání oceli. Pro více informací o naší činnost navštivte webové stránky naší společnosti.

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.