• Detail firmy

David Timura - SVARMOONT

Základní popis

Zabýváme se svařováním ocelových a nerezových materiálů v ochranné atmosféře. Nabízíme kompletační služby i kusové dodávky a montáže.

Adresa

Malá Strana 323
742 47 Hladké Životice

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86982087

Výrobky, činnosti

svařováním ocelových a nerezových materiálu

Zabýváme se svařováním ocelových a nerezových materiálů v ochranné atmosféře. Nabízíme kompletační služby i kusové dodávky a montáže.

Kontaktní údaje

E-mail: svarmoont@seznam.cz
WWW: www.svarmoont.jex.cz

Kontaktní osoba

David Timura - Jednatel

Telefon: 732 789 004
Mobil: +420 732 789 004
E-mail: svarmoont@seznam.cz
Další firmy v oboru

J&S Fuljer s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti CNC obrábění kovů a jiných materiálů prostřednictví moderní strojní technologie. Zajišťujeme CNC frézování, svařování kovů, CNC soustružení, CNC vrtání, řezání kovů apod. Především se specializujeme na výrobu strojních součástí na zakázku. Realizujeme také povrchovou úpravu kovů - galvanické pokovování, eloxování, lakování, kalení, leštění, vakuové kalení aj.

APOLMONT, s.r.o.

Naše personální agentura poskytuje služby firmám hledající kvalifikované pracovníky i jednotlivcům se zájmem o zprostředkování zaměstnání. Zajišťujeme personální leasing - dočasné přidělení zaměstnanců - včetně vyřízené veškerých pracovněprávních a administrativních úkonů. Nabízíme služby v oblasti kovovýroby. Provádíme montážní, svářečské, lakýrnické a zámečnické práce.

Shape Steel a.s.

Poskytujeme služby v oblasti zpracování a prodeje hutního materiálu dle přání zákazníka. Zaměřujeme se na prodej ocelových plechů, výrobu tvarových výpalků, ultrazvukové zkoušky plechů i zkoušky mechanických hodnot. Nabízíme základní strojírenské operace: svařování, dělení, řezání, soustružení a frézování hutního materiálu.