• Detail firmy

Martin Sopr

Základní popis

Půjčujeme plastové kanoe Vydra, rodinné kanoe, rafty Colorado, nafukovací kanoe Baraka , kajaky Swing , neopreny a nezbytné vodácké vybavení.

Adresa

Husova 331
251 67 Pyšely

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74379542

Výrobky, činnosti

Půjčovna

- lodě - kanoe - rafty

Kontaktní údaje

E-mail: info@sazava-tour.cz
WWW: www.sazava-tour.cz

Kontaktní osoba

Martin Sopr - Majitel

Mobil: +420 739 464 480
Další firmy v oboru

Jan Srb

Provozujeme internetový obchod i kamennou prodejnu se zaměřením na sportovní vybavení, sportovní oblečení, sportovní obuv a tréninkové pomůcky. Nabízíme široký sortiment fotbalových míčů, dresů, fotbalových a futsalových kompletů, funkčního prádla, tašek, ruksaků a mnoho jiného. Dodáváme poháry a medaile. Sportovní zboží rovněž půjčujeme. Součástí poskytovaných služeb jsou také opravy míčů.

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!

PLACHTÁRNA

Plachtárna - zakázková výroba: přístřešky ke karavanům, plachta na bazén, loď, přívěsný vozík, box pro koně, stanová předsíň, sluneční střecha, závěs, stany (také opravy), krycí plachty, atypický stan.