• Detail firmy

Martin Smrček

Základní popis

Firma zajišťuje pravidelné i jednorázove úklidy společných prostor v panelových domech. Úklid schodištového prostoru ( zametení a vytření ), vstupu do domu, výtahového prostoru, zametení sklepních prostor, umytí madel, otření vývěsek a nástěnek, atd.

Adresa

Režná 1246/1
725 25 Ostrava - Polanka nad Odrou

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87771161
Rok založení:  2011
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- jednorázový i pravidelný úklid.

Kontaktní údaje

WWW: www.uklid-smrcek.cz

Kontaktní osoba

Martin Smrček - Majitel

Mobil: +420 773 201 033
E-mail: martin.smrcek@gmail.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ARDIGAS CZ, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti čerpacích stanic PHM. Zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce, opravy a revizní činnost čerpacích stanic a technologických zařízení ropných látek dle ČSN. Dodáváme a vyměňujeme výdejní stojany a řídící systémy, provádíme kontrolní měření. Zabýváme se čištěním nádrží a skladů ropných látek. Součástí našich služeb je i projekční a poradenská činnost.

UMYJEM TO s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti mytí a čištění. Zaměřujeme se na mytí a čištění fasád, dlažby, teras, bazénů, střech, chodníků, příjezdových cest, pergol, hrobů a dalších.

Nano4people s.r.o.

Realizujeme samočistící nátěry fasád, zdí, střech, kulturních a historických památek i interiérů, a to včetně antigraffiti nátěrů fasád. Zajišťujeme distribuci samočistící nanotechnologie PROTECTAM FN.