• Detail firmy

Martin Smrček

Základní popis

Firma zajišťuje pravidelné i jednorázove úklidy společných prostor v panelových domech. Úklid schodištového prostoru ( zametení a vytření ), vstupu do domu, výtahového prostoru, zametení sklepních prostor, umytí madel, otření vývěsek a nástěnek, atd.

Adresa

Režná 1246/1
725 25 Ostrava - Polanka nad Odrou

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87771161
Rok založení:  2011
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- jednorázový i pravidelný úklid.

Kontaktní údaje

WWW: www.uklid-smrcek.cz

Kontaktní osoba

Martin Smrček - Majitel

Mobil: +420 773 201 033
E-mail: martin.smrcek@gmail.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Nano4people s.r.o.

Realizujeme samočistící nátěry fasád, zdí, střech, kulturních a historických památek i interiérů, a to včetně antigraffiti nátěrů fasád. Zajišťujeme distribuci samočistící nanotechnologie PROTECTAM FN.

BASILDON, s.r.o.

Hlavní činností firmy je profesionální vedení a správa účetnictví, rekonstrukce účetnictví, daňové a ekonomické poradenství. Vedeme mzdovou agendu, skladové hospodářství, daňovou evidenci. Zpracujeme daňové přiznání. Možnost zastupování na úřadech. Staráme se o zákazníky převážně z Prahy a přilehlého okolí.

SERVIS DDD v.o.s.

Naše firma se specializuje na vyklízení prostor a sanaci dřeva. Dále pak desinfekci, desinsekci a deratizaci různých prostor, budov, objektů. Nabízíme také ochranné a čistící prostředky. Zajistíme zemědělský materiál, s jehož podrobnou nabídkou Vás seznámíme na vyžádání.