• Detail firmy

Martin SLAVÍČEK

Základní popis

Provádíme kompletní adaptace bytů a rodinných domů na klíč. Zajišťujeme projektové dokumentace a architektonické návrhy.

Adresa

Radlická 898/31
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12615366
DIČ:  CZ6405050080
Rok založení:  1990

Výrobky, činnosti

Provádíme kompletní adaptace bytů a rodinných domů na klíč. Zajišťujeme projektové dokumentace a architektonické návrhy. Nabízíme také prodej a montáž kuchyňských linek a vestavěných skříní.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 315 124
Mobil: +420 724 047 218
E-mail: info@adaptace.cz
WWW: www.adaptace.cz

Kontaktní osoba

Martin Slavíček - Majitel

Další firmy v oboru

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

OPTIMI spol. s r.o.

Zabýváme se zasklíváním lodžií a balkónů pomocí bezrámového vlastního zasklívacího systému Optimi®. Poskytujeme záruční i pozáruční servis zasklívacích systémů. Dodáváme samonosné konstrukce pro zasklení, vertikální žaluzie, samočisticí skla, hrazdy, sítě proti hmyzu, sušáky na prádlo a mnoho dalšího.

DEMETRIUS INVEST s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Provádíme výstavbu a rekonstrukce rodinných domů a bytů v Praze a přilehlém okolí. Provádíme realizaci a zateplování fasád, zpevněných ploch, výstavbou komunikací z betonových dlažeb. Pracujeme s kvalitními materiály a máme dlouholeté zkušenosti.