• Detail firmy

Martin Šlajer

Základní popis

Stěžejní jsou montáže solárních elektráren a jejich kompletní dodávka na klíč. "Rychle, levně a kvalitně" pro fotovoltaiky od nás skutečně platí. Zajišťujeme i stavební práce. Nejčastěji rekonstrukce koupelen a realizaci interiérů, půdní vestavby.

Adresa

U Červené lávky 595
349 01 Stříbro

Okres: Tachov
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72275367
DIČ:  CZ8103252036
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zateplení fasád

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 874 210
E-mail: martin.slajer@seznam.cz

Kontaktní osoba

Martin Šlajer - Majitel

Další firmy v oboru

Jaroslav Masaryk

Nabízíme kompletní stavební práce. Provádíme výkopové práce, štukování, zahradní úpravy, realizaci kanalizačních přípojek, zednické práce a zajišťujeme práci s bagrem.

Bohumil Novohradský - STAVITEL

Specializací společnosti je výstavba komunikací a zpevněných ploch, kanalizací a vodovodů, vodních nádrží a ČOV. Realizujeme rovněž základy pro RD a oplocení. Provádíme zemní práce včetně terénních úprav, demolice a v neposlední řadě zajišťujeme i prodej a dovoz stavebních materiálů. Našim zákazníkům garantujeme kvalitně odvedenou práci, dodržení dohodnutých termínů a korektní jednání.

PROJECT PLUS KLATOVY, spol. s r.o.

Naše společnost sídlí v Klatovech - Lubech a zabývá se výstavbou inženýrských sítí a realizaci vodohospodářských staveb. Zajišťujeme výstavbu kanalizací, vodovodů, čistíren odpadních vod atd. Rekonstruujeme a obnovujeme vodní nádrže, provádíme revitalizace a úpravy vodních toků, výstavby odvodňovacích zařízení včetně údržby, zemní práce. Seznam používané techniky naleznete na našich www stránkách.