• Detail firmy

Martin Škroch

Základní popis

Corporate Design organizací (návrh a správa komplexní firemní prezentace) Firemní značky – logo, logotyp – webové stránky, multimedia – jednotný vizuální styl kulturních akcí – orientační systémy – předtisková příprava, poradenství

Adresa

Hamzova 252
538 54 Luže

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74693972

Výrobky, činnosti

Vydávání knih

Kontaktní údaje

E-mail: info@martin-skroch.cz
WWW: www.martin-skroch.cz

Kontaktní osoba

BcA. Martin Škroch - Jednatel

Telefon: +420 603 303 591
E-mail: info@martin-skroch.cz
Další firmy v oboru

GRAFIES a.s.

Produkce GRAFIES obsahuje kompletní přípravu tisku včetně grafického zpracování - od tiskové přípravy po dokončující práce. Tiskneme časopisy, noviny, knihy, vizitky, hlavičkové papíry, kalendáře, krabice, šanony apod. Působíme v Praze a Brně.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

Studio Spirála s.r.o.

Zaměřujeme se na vše, co Vám pomůže v přímé komunikaci mezi Vámi a Vašimi zákazníky. Navrhujeme a vyrábíme kovové či dřevěné stojany a promo stánky, prezentační stojany i stánky, dárkové předměty, prodejní ostrovy tištěné vůně a světelnou reklamu. Specializujeme se na voňavý aroma marketing. Zabýváme se výrobou rozkládacích stánků.