• Detail firmy

Martin Skřivánek

Základní popis

Výroba, prodej a zpracování čistícího textilu, bavlněných čistících hadrů, pucvolu, určených k absorbování emulzí a na čištění v autoservisech, v lehkém i těžkém průmyslu, kde se používá emulze, oleje a jiné koncentráty a v tiskařských firmách.

Adresa

Pekařská 81/8
746 01 Opava

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42045002

Výrobky, činnosti

Výroba, prodej a zpracování čistícího textilu,

Kontaktní údaje

Telefon: +420 608 246 136
E-mail: info@cistici-bavlna.cz
WWW: www.cistici-bavlna.cz

Kontaktní osoba

Martin Skřivánek - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

UMYJEM TO s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti mytí a čištění. Zaměřujeme se na mytí a čištění fasád, dlažby, teras, bazénů, střech, chodníků, příjezdových cest, pergol, hrobů a dalších.

Nano4people s.r.o.

Realizujeme samočistící nátěry fasád, zdí, střech, kulturních a historických památek i interiérů, a to včetně antigraffiti nátěrů fasád. Zajišťujeme distribuci samočistící nanotechnologie PROTECTAM FN.

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.