• Detail firmy

Martin Škarda

Základní popis

Prodáváme průmyslová svítidla, světla a osvětlení. Nabízíme zdravotnická světla na operační sály, pro nemocnice i praktické lékaře. Projekty, realizace a prodej průmyslového, designového a medicínského osvětlení. Záruka 5 let.

Adresa

Jindřichova 157
344 01 Domažlice

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73687928

Výrobky, činnosti

Prodáváme průmyslová svítidla

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 255 288
E-mail: skardamartin@svetla-osvetleni.cz
WWW: www.luxo-osvetleni.cz

Kontaktní osoba

Martin Škarda - Majitel

Další firmy v oboru

LURON s.r.o.

Specialista na osvětlení pro bytové i komerční prostory. Zabýváme se vším, co s osvětlením souvisí, od návrhu až po realizaci. Know how naší společnosti je efektivní návrh na energetickou úsporu v oblasti osvětlení. Poradíme Vám s výběrem vhodného svítidla. Neváhejte se na nás obrátit.

Bech-Akku-Power baterie s.r.o.

Nabízíme vývoj, výrobu a prodej akumulátorů Ni-Cd, Ni-MH a Li-Ion, nabíječek akumulátorů, montážních svítilen a různých elektronických modulů. Provádíme odborné repase akumulátorů.

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.