• Detail firmy

Martin Skalický

Základní popis

výroba a servis interiérová sladkovodní a mořská akvária terária

Adresa

Táborská 706/18
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65434188

Výrobky, činnosti

Akvaristika a teraristika

NOVÝ IMPORT mořských ryb, sasanek, bezobratlích, "živých" kamenů. Poradíme Vám a podělíme se o naše výpravy pod sladkovodní i mořskou hladinu. Najdete zde fotky a videa z našich potapěčských výprav.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 311 677 778
E-mail: info@akvateraservis.cz
WWW: www.akvateraservis.cz

Kontaktní osoba

Martin Skalický - Majitel

Mobil: +420 602 611 173
Další firmy v oboru

VÝROBA OPASKŮ - Ing. Zdeněk Korbel

Zakázková kožedělná výroba.Nabízíme výrobu kožených opasků, obojků ,pouzder ,peněženek i kožených doplňků. Provádíme opravy obuvi a kožené galanterie.

Jiří Pučera

Zajišťujeme výrobu chovatelských zařízení a zahradních zařízení z masivu na zakázku. Specializujeme se na pergoly, zahradní nábytek, králíkárny, psí boudy a další. Součástí našeho sortimentu jsou také dřevěné květináče, truhlíky a bytové doplňky. Zaměřujeme se také na interiérové úpravy. Zakládáme si na individuálním přístupu k našim zákazníkům.

Luděk Neubauer - Zahradnictví

Zabýváme se prodejem balkonových květin, letniček a sadby zeleniny. V létě a na podzim pěstujeme a prodáváme odrůdy chryzantém, vřesů a dalších dekorativních sezónních rostlin. Dodáváme květinovou výzdobu do firem, hotelů i restaurací. Další naší činností je chov a prodej akvarijních rybek a realizace akvárií.