• Detail firmy

Martin Šindler

Základní popis

Cestovní agentura e-zajezdy.net zprostředkovává prodej zájezdů renomovaných cestovních kanceláří. Dovolenou koupíte za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře. V nabídce jsou jak zájezdy last minute, tak first minute.

Adresa

Loučeň 376
289 37 Loučeň

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75189658
DIČ:  CZ8612051140
Rok založení:  2009
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- zprostředkovává prodej zájezdů renomovaných cestovních kanceláří.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 721 721 161
E-mail: ezajezdy@explode.cz
E-mail: info@ezajezdy.net
WWW: www.e-zajezdy.net

Kontaktní osoba

Bc. Martin Šindler - Majitel

Další firmy v oboru

CESTOVNÍ AGENTURA GLOBUSTRAVEL.CZ

Nabízíme internetový a kamenný prodej zájezdů. Specializujeme se na přípravu nabídek, hlavně námi navštívených kapacit a hotelů, kde byli naši zákazníci spokojeni. Navštívili jsme za 10 let téměř všechny destinace Egypt, Kypr, Tunisko, Řecko, Bulharsko, Itálie, Chorvatsko, Turecko, Madeiru, Spojené Arabské Emiráty a Thajsko. V každé zemi jsme viděli minimálně 30 hotelů a známe hotely detailně.

Hana Hašková

Cestovní agentura ORCHIDEA nabízí zájezdy do celého světa od cca 200 CK, pobytové i poznávací, vlastní dopravou, autobusem nebo letecky do celého světa, levné letenky, eurovíkendy nebo lázeňské pobyty, cestovní pojištění. Na požádání Vám sestavíme a zajistíme zájezd dle Vašeho přání jak pro jednotlivce tak pro kolektivy. V cestovním ruchu pracujeme již 20 let.

Ing. Kateřina KLAŠKOVÁ

Nabízíme zprostředkování pobytů na Korsice. Zprostředkujeme pro Vás rodinnou dovolenou, dovolenou pro páry nebo třeba pro skupiny. Nabízíme také zajištění trajektů a letenek na Korsiku.