• Detail firmy

Martin Šejna

Základní popis

Specializujeme se na automatizační systémy a regulace. Vyvíjíme a dodáváme software pro výrobní linky a stroje. Zajišťujeme návrhy PLC systémů.

Adresa

Nábřežní 181
753 01 Hranice

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75954001

Výrobky, činnosti

Specializujeme se na automatizační systémy

Specializujeme se na automatizační systémy a regulace. Vyvíjíme a dodáváme software pro výrobní linky a stroje. Zajišťujeme návrhy PLC systémů.

Kontaktní údaje

Mobil: 739 938 525
E-mail: martinsejna@logacell.eu
WWW: www.logacell.eu
Další firmy v oboru

EPEGRA s.r.o.

Provozujeme vzdělávací centrum. Nabízíme všeobecné vzdělávací kurzy zaměřené na management, marketing a komunikaci nebo specializované kurzy. Zabýváme se tvorbou webových stránek a tvorbou grafických návrhů pro propagační činnost.

KELOC CS , s.r.o.

Specializujeme se na komplexní řešení ekonomického informačního systému. Dodáváme ekonomický software pro malé, střední i velké firmy. Nabízíme i jednotlivé moduly pro konkrétní potřeby Vašeho podnikání. Nabízíme účetní program pro malé firmy, oborově neutrální balíčky či speciální oborové balíčky. Pro Vaše zaměstnance i školení firemního software. Poskytujeme servis účetního softwaru.

AMBICA s.r.o.

Zabýváme se dodáním řešení Business Intelligence, Data Warehousing a CRM. Nabízíme řešení pro prezentaci dat, řízení výkonnosti, intuitivní vytváření sestav, podporu kritických aplikací, řešení pro snižování nákladů, řízení výkonnosti či podnikové platformy.