• Detail firmy

Martin Seidl

Základní popis

Zabýváme se grafickými záležitostmi od vizitek až po složitější materiály jako knihy, katology, brožury apod. Tvoříme i návrhy na různé plakáty, billboardy bannery apod. Více informací na našich webových stránkách.

Adresa

Kosmická 741
149 00 Praha 4 - Háje

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87314967

Výrobky, činnosti

Tvorba www stránek, e-shopů, redakčních systémů.

Tvorba www stránek, e-shopů, redakčních systémů. Fotografování portrétů v interiérech i terénu. Nabídka grafických prací v oblasti tiskovin a potisků.

Kontaktní údaje

E-mail: info@napsdesign.cz
WWW: www.napsdesign.cz

Kontaktní osoba

Martin Seidl - Majitel

Mobil: +420 773 225 440
E-mail: info@napsdesign.cz
Další firmy v oboru

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.

Reklamní předměty s potiskem - Praha

Zabýváme se výrobou a potiskem reklamních předmětů pomocí moderní technologie. Nabízíme reklamní předměty s potiskem, nákupní reklamní předměty, reklamní textilní předměty, dárkové reklamní předměty, reklamní firemní tiskoviny, reklamní psací potřeby, reklamní předměty do domácnosti, reklamní kancelářské a konferenční předměty, reklamní cestovní potřeby a outdoorové vybavení a mnoho dalšího.

Tiskárna Kaliba, spol. s r.o.

Poskytujeme služby ofsetové archové tiskárny a knihařství. Nabízíme kompletní výrobu včetně grafického zpracování. Dodáváme vizitky, letáky, plakáty, brožury nebo propagační materiály.