• Detail firmy

Martin Sedlář

Základní popis

Nabídka výškových prací, montáže střech a půdních vestaveb na klíč, rekonstrukcí a kompletní dodávky včetně projektové dokumentace.

Adresa

Hostýnská 739
768 61 Bystřice pod Hostýnem

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63418665

Výrobky, činnosti

Stavebně řemeslné práce.

Nabídka výškových prací, montáže střech a půdních vestaveb na klíč, rekonstrukcí a kompletní dodávky včetně projektové dokumentace.

Kontaktní osoba

Martin Sedlář - Majitel

Mobil: 608 811 288
E-mail: sedlar@pudnivestavby.cz
WWW: www.pudnivestavby.cz
Další firmy v oboru

WALFER s.r.o.

Zaměřujeme se na srubové dřevostavby na klíč. Moderní srubové domy, roubenky, zahradní dřevěné chatky i dřevěné sauny dodáme a kompletně sestavíme na místě určení. Pro výstavbu a montáž dřevěných srubových domů zajišťujeme vysoce kvalitní konstrukční profily.

ELKOP

Činnost naší společnosti je zaměřena především na elektroinstalační a elektromontážní práce v Ústeckem kraji a Středočeském kraji. Zabýváme se rovněž rekonstrukcemi bytů a bytových jader, úpravami interiérů a provádíme také montáž sádrokartonu.

Jiří Jaroš - ZISTA

Nabízíme kompletní zemní a výkopové práce, terénní úpravy ploch, údržbu komunikací a ploch, komunální úklidové služby, dodávky přípojek, čištění vodních toků, úpravy vodních koryt a břehů, dodávky přípojek plynu, topení i kanalizací, pokládky dlažeb, štěpkování dřevní hmoty, jeřábnické práce, údržbu a sekání zelených ploch apod.