• Detail firmy

Martin Schorník

Základní popis

Nabízíme veškeré kamnářské služby. Prodáváme krbová kamna, krbové vložky a kamnové vložky, příslušenství a ručně vyráběné dekorace pro Váš krb či kamna. Nabízíme stavbu krbů a kamen na míru, hypokaustní systémy a rozvody tepla. Montáže na klíč.

Adresa

Stojanovo náměstí 1
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  76116255
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kamnářství, stavby krbů na míru.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 850 040
E-mail: mschornik@gmail.com
WWW: www.krby-schornik.cz

Kontaktní osoba

Martin Schorník - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Garant Kontrol, spol. s r.o.

Zajišťujeme elektro projekce, montáž tepelných zdrojů a zařízení, montáž elektrozařízení, prodej a montáž měřící a monitorovací techniky, údržbu a opravy tepelných zdrojů, rozvodů tepla a TUV, revize tlakových a elektrotechnických zařízení, údržbu a opravy elektrických zařízení, provozování tepelných zdrojů.

TOPITO s.r.o.

Společnost TOPITO s.r.o. byla založena v r. 1995, zapsána v OR u KS v Ostravě, oddíl C, vložka 8543. Činnost společnosti je plynofikace, montáže ÚT, rozvod vody, odpadů, kanalizace, zasklívání lodžií a balkónů systémem OPTIMI - KVADRO, systémem GLASA, THERMALUX. Dále pak montáže solárních panelů pro ohřev teplé vody a přitápění, montáže tepelných čerpadel a centrálních vysavačů REHAU VACUCLEAN.

ALPEX servis, a.s.

Naše společnost zajišťuje velkoobchodní prodej topenářských náhradních dílů. Dodáváme náhradní díly ke sporákům, kotlům a ohřívačům, litinové rošty a pláty, čistící kartáče, hořáky atd. Nabízíme rovněž detekční a měřící přístroje pro servisní techniky. Distribuujeme výrobky firmy Siemens. Servisní zastoupení výrobců a kompletní sortiment naleznete na naších webových stránkách.