• Detail firmy

Martin Samko

Základní popis

Ruční kultivátor Tornádo, umožňuje rýt bez ohýbání.

Adresa

Dopravní 127
676 02 Moravské Budějovice

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67067522

Výrobky, činnosti

Ruční kultivátor

Ruční kultivátor Tornádo, umožňuje rýt bez ohýbání. Zastane práci rýče, vidlí, trhače plevele, jamkovače. Zryjete až o 50% rychleji, bez bolesti zad! Vhodné do každé půdy, také jílovité a kamenité.

Kontaktní údaje

E-mail: cz.tornado@seznam.cz
WWW: tornado-shop.cz

Kontaktní osoba

Martin Samko - Majitel

Mobil: +420 728 122 320
E-mail: cz.tornado@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Pobočky

Radka Samková
Dopravní 127
676 02 Moravské Budějovice

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Zahrady Laurus

Zabýváme se projektováním, návrhy a realizací zahrad. Zajišťujeme jejich rekultivace, tvorbu nových prvků včetně drobných roubených staveb. Věnujeme se údržbě a ošetřování zeleně. Naše služby jsou určeny zákazníkům nejen z okresu Jihlava.

ZAHRADNICTVÍ U CHLUBNŮ

Zaměřujeme se na výsadbu a úpravu zeleně. Nabízíme spolupráci při návrhu a realizaci zahrady včetně následné péči o ni. Dále se zabýváme prodejem dřevin (okrasné i ovocné) a rostlin (trvalky, letničky, dvouletky, cibuloviny, sadby zeleniny), substrátů, hnojiv, postřiků na rostliny aj. Zajišťujeme rovněž květinové výzdoby, především květinové dekorace na pohřby a věnce. Prodáváme i adventní věnce.

Věra Ondráčková

Úklidové služby s garancí kvality poskytujeme v Brně a okolí. Zajistíme úklid domácností, kanceláří, úklid po malířích. Uklidíme obchodní domy, hromadné dopravních prostředky, administrativní budovy včetně výrobních a logistických areálů a budeme udržovat zelené plochy jako je trávní nebo dřeviny. Neztrácejte čas s úklidem a přenechte ho nám. Kontaktujte nás s Vašimi požadavky.