• Detail firmy

Martin Rybák

Základní popis

Nabízím kominické práce, čištění, vložkování, opravy a stavby komínů a krbů. Prodávám krby, kotle, krbové vložky a kamna. Provádím obestavby krbů.

Adresa

Dukelská 271
273 03 Stochov

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71022716

Výrobky, činnosti

Kominictví

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 376 161
E-mail: kominictvirybak@seznam.cz

Kontaktní osoba

Martin Rybák - Jednatel

Mobil: +420 731 850 896

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.

Jonák s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti staveb a rekonstrukcí. Poskytujeme veškeré stavební práce včetně zateplování, rekonstrukcí objektů, montáží sádrokartonů a terénních úprav okolo Vašeho pozemku. Dále se zabýváme pokládáním podlah, elektroinstalacemi, malířskými či instalatérskými pracemi. Při vykonávání činností používáme pouze kvalitní materiál a snažíme se práci provést co nejrychleji.

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.