• Detail firmy

Martin Rada - REDUS

Základní popis

Kompletní vedení podvojného účetnictví, mzdové a personální agendy, DPH. Dále vyhotovení daňových přiznání, zastupování na úřadech, rekonstrukce účetnictví, účetní a daňové poradenství, zpracování reportů, outsourcing účetnictví a právní služby

Adresa

Čimická 809/53
181 04 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61841404

Výrobky, činnosti

Kompletní vedení podvojného účetnictví

Kompletní vedení podvojného účetnictví, mzdové a personální agendy, DPH. Dále vyhotovení daňových přiznání, zastupování na úřadech,

Kontaktní údaje

E-mail: info@redus.cz

Kontaktní osoba

Martin Rada - Jednatel

Mobil: +420 603 231 666
E-mail: info@redus.cz
WWW: www.redus.cz
Další firmy v oboru

DAUPP, s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví, daňové evidence a mzdové agendy. Připravujeme účetní doklady pro jednání s bankami a leasingovými společnostmi - včetně zastupování. Nabízíme kompletní zpracování mezd Vašich zaměstnanců. Vždy pohlídáme důležité termíny a připravíme uzávěrky.

Ing. Helena Komersová Vilikusová

Provádíme komplexní a kvalitní služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, mezd, daňových přiznání a daňového poradenství. Nabízíme zastupování na úřadech na základě plné moci. Našimi klienty jsou firmy, soukromí podnikatelé a neziskové organizace. Náš slogan "Klid v duši má ten, komu provádí účetnictví firma Bilance - Ing. Komersová Vilikusová".

HAYEK, spol. s r.o., holding

Auditorská společnost provádí audit, daňové a účetní poradenství, zastupování na úřadech, přeměny společností, fúze, rozdělení, převzetí jmění společníkem a další služby.