• Detail firmy

Martin Pyreň

Základní popis

Ppneumatiky pro osobní auta, offroad (SUV) a lehká užitková auta, nově i motocyklové, nákladní, agro a průmyslové pneumatiky .

Adresa

Jihlavská 176/20
664 41 Troubsko

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  70642249

Výrobky, činnosti

Pneumatiky

pro osobní auta, offroad (SUV) a lehká užitková auta

Kontaktní údaje

E-mail: obchod@profi-pneu.cz
WWW: www.profi-pneu.cz

Kontaktní osoba

Martin Pyreň - Majitel

Mobil: +420 775 944 999

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Radomír Zvinger - LPG Autoservis

Specializujeme se na přestavby vozidel na LPG. Realizujeme servis LPG zařízení a revize LPG zařízení. Provádíme renovace autolaků u všech typů vozidel. Nabízíme uskladnění pneumatik, zimních i letních. Zabezpečujeme ruční mytí aut, interiérů, tepování sedaček a mnoho dalšího.

SUZONEX s.r.o.

Naše firma se zabývá dovozem a prodejem pneumatik pro nákladní, stavební a zemědělskou techniku a taky protektory. Naše portfolio zahrnuje téměř všechny značky na českém trhu. Uděláme vám nabídku na základě vašich požadavků, druhu provozu a vozového parku. Většina pneu je skladem, rozvoz zajišťujeme vlastní dopravou nebo spediční firmou. Nabízíme také služby mobilního pneuservisu.

Pneuservis - Jiří Šebera

Provozujeme pneuservis v Pelhřimově. Provádíme opravy poškozených pneumatik a duší, huštění pneumatik plynem, výměny pneumatik a ekologickou likvidaci opotřebovaných pneumatik. Prodáváme pneumatiky, disky a autobaterie na osobní a nákladní vozidla i na traktory. Dále zajišťujeme mechanické opravy vozidel, STK, laserovou geometrii, čištění a plnění klimatizací a další běžné autoservisní služby.