Zpět na www.abc.cz
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.
Martin Pšenica - Kovoobrábění Marťas

Martin Pšenica - Kovoobrábění Marťas

Provádíme klasické a CNC soustružení (poháněné stroje). Zajišťujeme především výrobu obrobků menších rozměrů a sériovou výrobu. Naše dílna se nachází v Zubří v okrese Vsetín.


CNC obrábění

Specializujeme se na strojní obrábění kovů na vlastních CNC obráběcích strojích. Disponujeme CNC soustruhem DOOSAN Lynx 220 LM s C-osou a poháněnými držáky a malými klasickými soustruhy typu TOS S28 s kleštinovými upínači.

CNC soustružení

Realizujeme soustružení na CNC strojích. Pro CNC soustružení vlastníme stroj DOOSAN Lynx 220 LM, který je vybaven poháněnými držáky a C-osou. Díky tomu kromě soustružení také frézujeme čtyřhrany, šestihrany a různé typy ozubení.

Soustružení na konvenčních strojích

Zajišťujeme soustružení na klasických - konvenčních - soustruzích. Pracujeme na vlastních malých soustruzích typu TOS S28 s kleštinovými upínači a výrobu směřujeme dle přání zákazníků.

Obrábění duralu

Věnujeme se obrábění duralu. Dural obrábíme na našich CNC strojích a jedná se převážně o sériovou výrobu.

Obrábění mosazi

Naše firma se zabývá mimo jiné obráběním mosazi. Mosaz je obráběna sériově na našich vlastních CNC strojích.

Obrábění některých druhů plastů

Jednou z činností naší firmy je obrábění plastů. Obrábíme některé druhy plastů, např. POM, Ertalyte tx a Ertacetal, a to zakázkově na základě zákaznické objednávky.

Frézování a frézování z čela

Zaměřujeme se na frézování kovů a frézování z čela na našich vlastních CNC obráběcích strojích. Kromě frézování a frézování z čela zajišťujeme také tvorbu děr či drážek ve válci.

Vrtání mimoosých děr z čela

Zabýváme se vrtáním mimoosých otvorů z čela. Vrtání mimoosých děr provádíme na vlastních CNC obráběcích strojích.

Zpracování obrobků

Specializujeme se na zpracování obrobků. Pracujeme s průměry od 10 mm do 50 mm s tím, že točná délka obrobku je závislá na složitosti daného kusu. Ve většině naší výroby se jedná o obrobky o délce od 2 mm do 60 mm.

Jak k nám